گروه بازرگانی سنگ پیشروتج

پیشروتج ، پیشرو در تجارت

جستجو

درباره ما

گروه بازرگانی پیشروتج در حوزه فروش سنگ فعالیت دارد. گروه ما با داشتن تعدادی زیادی معدن فعال در سراسر کشور و همچنین تعدادی کارخانه برش و فرآوری سنگ در اقصی نقاط ایران دارای پشتوانه قوی است که میتواند سنگ را به صورت مستقیم  از معادن خود استخراج کرده و فرایند تولید در کارخانجات خود به اتمام برساند تا قیمت نهایی محصول را کاهش دهد و واسطه ها را حذف کند. همچنین گروه ما فروشنده انحصاری تعدادی از سنگ های کشور است ، زیرا معادن آن فقط در اختیار گروه پیشروتج می باشد.

گروه بازرگانی پیشروتج در راستای اهداف بلند خود و همچنین کمک به معیشت مردم عزیز کشورمان قصد دارد تا با استفاده از تجربیات خود در زمینه تجارت و همچنین استفاده از متود های مهندسی راه را برای رسیدن کالای باکیفیت از اقصی نقاط ایران و جهان به دست مردم کشورمان تسهیل نمایید و همچنین کالاهای کسب و کار های کوچک که نیاز عمده به معرفی دارند را معرفی کند و زمینه صادرات آن را نیز فراهم کند تا با ورود ارز به کشور کمکی بس کوچک در بهبود اقتصاد ایران نماییم و هم کالاهای ناب ایرانی را به عرصه بازار های بین المللی وارد کنیم.

شرکت ما با تکیه بر بنیه جوان خود و با به کارگیری  مهندسان ، از دانشگاه های برتر و همچنین و استفاده از متود های مهندسی قادر به ارائه خدماتی همچون بازاریابی و فروش محصولات واحد های صنفی خرد و کلان ، صادرات و واردات کالاها و همچنین ارائه خدمات آموزشی به افراد علاقه مند به حرفه تجارت ، می باشد .

صاحبان مشاغل و کسب و کارهای کوچک می توانند جهت بازاریابی اصولی خود در داخل و خارج کشور با ما در ارتباط باشند.

 مشتریان گرامی در بخش فروشگاه سایت نیز می توانند کالاهایی که توسط شرکت پیشروتج عرضه می شوند را مشاهده کرده و در صورت نیاز خرید کرده.